Op welke manieren communiceer je online?
#bloganuary dag 14
Hoe communiceer ik online? Is de vraag van vandaag.

Ik ben nog uit de tijd van Hyves en internetten vanaf je telefoonlijn. Dat geluid wat er dan eerst kwam dat zit nog steeds in m’n hoofd Ik heb nog gebeld met zo een telefoon met een draaischijf. Ik heb nog geleefd zonder mobiele telefoon.
Hoe heb ik dat overleeft zal je wel denken want zonder mobiel is tegenwoordig ondenkbaar. We staan 24/7 aan. Bij elk bliebje of rood 1 tje dat binnenkomt en je ook hoort binnenkomen kijk je op je telefoon.
Als ik naar m’n schermtijd kijk schrik ik van de tijd dat ik online ben. Tevens zie ik ook hoevaak ik mn telefoon per dag op pak. Schrikbarend vind ik dat. Tegenwoordig houd je gesprekken met mensen die in hun eigen telefoon zitten er is geen oprechte aandacht en interesse meer voor elkaar.
Toen ik jong was kreeg ik niet via het nieuws te horen dat er een hondje in een put is gevallen in een klein dorp ergens heel ver weg hier vandaan. Dat was niet belangrijk en dat is het nog steeds niet voor ons maar we lezen dit soort dingen tegenwoordig wel. De hele dag een stormvloed van nieuws.
Maar je moet wel, want dit is tegenwoordig de maatschappij, alles kan ook bijna alleen maar online en natuurlijk vind ik het ook fijn dat ik online kan winkelen op een regenachtige dag vanaf m’n bank. Ik hoef m’n huis niet meer uit. Maar iets minder telefonen en iets meer echte tijd en aandacht zou ik zeker waarderen.
Maar hoe communiceer ik online? Ik heb diverse verschillende media hoe ik online kan communiceren.
Ik heb 4 e-mail accounts, Twitter, fb, insta. Snapchat. Pinterest, 2 blogs, een YouTube kanaal, whatsapp, signal, teams, messenger, TikTok.

Ik denk dat ik zo alles heb maar het kan zijn dat ik er 1 vergeet maar je kan niet zeggen dat ik niet bereikbaar ben. Het is zo ook wel genoeg vind ik.
Ik ben bereikbaar op veel manieren ik ga redelijk met de tijd mee maar ik heb ook nog een leven naast m’n online bereikbaarheid. Ik heb genoeg hobbies om ook lekker even offline te zijn. Ik heb een gezin en een huishouden en een baan. Dus af en toe m’n telefoon doelbewust weg leggen vind ik heerlijk om te doen.
Mocht je me willen bereiken je kan hierboven zien hoe ik te bereiken ben. Hoe snel ik antwoord is afhankelijk van het kanaal en of ik druk ben met andere dingen.
Oh ja je kan me ook nog gewoon bellen of sms’en 😂
Maar langskomen vind ik nog de leukste optie. ( graag zonder telefoon 😉)
Adios, adio Storyofmylife als online met haar tijd mee gaande momandwife

Plaats een reactie